Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радовельська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04343620) був реорганізований і увійшов до складу Олевської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Олевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що

в Україні фіксуються нові антирекорди за кількістю інфікованих коронавірусом. Епідемічна ситуація вкрай напружена і небезпечна! 

Станом на 11 серпня до послаблення карантину не готові 9 областей: Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, а також  Житомирська, де до «жовтої» зони карантинних обмежень відносяться м.Житомир, м.Бердичів та Житомирський, Любарський, Пулинський, Романівський райони, інші райони області віднесені до «зеленої» зони.  В Олевському районі станом на 11.08.2020 року зареєстровано 20 випадків захворювань на COVID – 19, з них 16 осіб видужало, 3 активних  та 1 летальний випадок.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я за 5 місяців частка хворих молодих людей у віці 15-24 роки збільшилась утричі. У ВООЗ вважають, що молоді люди менш пильні щодо носіння масок та правил соціального дистанціювання. Також, до збільшення ризику зараження призводять подорожі та вечірки у переповнених клубах.

Голова ВООЗ Тедрос Гебрейесус заявив, що молоді люди не є непереможними. Вони можуть захворіти на COVID – 19, можуть передати вірус іншим та можуть померти від ускладнень.

Тому ми маємо пам’ятати, що через недбале ставлення до основних рекомендацій з протидії епідемії ми маємо страшний результат - кількість хворих збільшилась утричі. Пам'ятаймо, що — це не просто цифри, за кожною з них — життя людини!

 

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *