Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радовельська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04343620) був реорганізований і увійшов до складу Олевської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ!!!

Самовільне і неконтрольоване спалювання сухостою може загрожувати життю людей

У зв’язку із настанням весняного періоду на нашій території, виникають пожежі пов’язані із спалюванням сухої трави, внаслідок чого можуть постраждати люди, тварини чи можуть бути знищені матеріальні цінності громадян.

Здебільшого загорання сухої трави виникає через людський фактор, тому що для виникнення таких пожеж достатньо необережно кинутого маленького недопалку чи сірника.

Горіння сухої трави може завдати непоправної шкоди не лише людям, знищивши будинки чи інші споруди, а й  природі. Адже під час горіння трави в атмосферу виділяється чимало шкідливих речовин, які забруднюють середовище. У вогні можуть загинути і постраждати тварини. Трав’яні пожежі призводять до помітного зниження родючості грунту. Трав’яна пожежа не збільшує кількість мінеральних поживних речовин в грунті – вона лише вивільняє їх з сухої трави.

Спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. При притягненні винних осіб до адміністративної відповідальності, враховуються всі обставини правопорушення та тяжкість його наслідків, оскільки статтею 245 Кримінального кодексу України, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально-небезпечним способом, передбачено кримінальну відповідальність. Винні особи караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *