Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Радовельська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04343620) був реорганізований і увійшов до складу Олевської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАДОВЕЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАДОВЕЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

(села РАДОВЕЛЬ, ПОЯСКИ, РУДНЯ-РАДОВЕЛЬСЬКА)!

Повідомляємо про проведення 06 грудня 2020 року (неділя):

  • виборів кандидата на посаду старости Радовельського старостинського округу (Радовельської громади) ;
  • виборів громадської наглядової ради (ГНР) Радовельського старостинського округу (Радовельської громади).

 

  У зв’язку з карантинними обмеженнями, встановленими органами державної влади в Україні, що спричинені коронавірусом SARS-CoV-2, виборча комісія організовуватиме проведення виборів на дому (за місцем перебування виборців).

Голосування проводитиметься шляхом таємного голосування – заповнення бюлетеня виборцем та кидання його в переносну скриньку для голосування.

Час проведення виборів: з 08.00 год до 20.00 год 06 грудня 2020 року.

Кандидатам, які бажають взяти участь у виборах кандидата на посаду старости Радовельського старостинського округу (Радовельської громади) подати протокол (форма Протоколу затверджена Радовельською сільською радою) не пізніше ніж за 3 календарні дні до дати голосування. Протоколи, які мають менш як 30 підписів (осіб, що визначають кандидата, з їх даними, що заповнюються власноруч ПІП, адреса проживання, підпис), до уваги не приймаються.

Кандидатам, які бажають взяти участь у виборах громадської наглядової ради (ГНР) Радовельського старостинського округу (Радовельської громади) подати протокол (форма Протоколу затверджена Радовельською сільською радою) не пізніше ніж за 3 календарні дні до дати голосування. Протоколи, які мають менш як 5 підписів (осіб, що визначають кандидата, з їх даними, що заповнюються власноруч ПІП, адреса проживання, підпис), до уваги не приймаються.

 

« повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *